Огляд навчального тижня №31–32: демонструємо й застосовуємо здобуті знання
Діагностичні роботи, екскурсії, презентація проєктів: на що батькам варто звернути увагу впродовж цих двох навчальних тижнів.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Новий випуск посібника-журналу для крилатиків — №31–32 — розраховано на два тижні, адже на них традиційно припадають травневі свята. Отож автори нашого проєкту запланували багато творчих робіт, водночас створюючи дітям чимало можливостей для повторення й практичного застосування матеріалу, опрацьованого раніше.
Учні четвертого класу візьмуть участь у двотижневому проєкті про свята в травні. Вони дізнаються про важливість деяких знаменних дат цього весняного місяця (зокрема Дня матері, Дня пам’яті і примирення й Дня вишиванки), підготуються до святкування їх. Діти долучаться до конкурсів, вікторин й обговорення багатьох цікавих й актуальних для них тем. Вони також виготовлять подарунки тим, хто святкує день народження, і навчаться нових ігор.
Під час занять з арттехнологій діти вишиють серветку, опанувавши шов «хрестик». Навчатимуться сприймати на слух і виразно читати прозові й поетичні твори. Створять ескіз вишивки хрестиком для рушника. Дізнаються, що таке дитячий фольклор, і вивчать кілька коротеньких дитячих пісень. Опанують вміння аналізувати ліричні вірші за планом.Спробують побудувати циклічний алгоритм з умовою.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках англійської, української мов, а також усесвіту діти презентуватимуть проєкт «Діагностувальні роботи для лаксиків».
Під час одного з уроків англійської мови третьокласники виконають вихідний тематичний селфі-аудит. Діагностувальну роботу заплановано на 33-й тиждень.
Вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальну роботу заплановано також з української мови.
Упродовж одного з уроків усесвіту діти виконають вихідний селфі-аудит. Діагностувальну роботу вони напишуть через два тижні.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— простий олівець, ножиці, канва «Аїда» № 14 (квадрат зі сторонами 12–15 см), голка з тупим вістрям, нитки муліне;
— 2 аркуші в клітинку, кольорові олівці або фломастери.
Класовод із допомогою психолога перевірить готовність кожного учня до переходу в середню школу. Для цього вони проведуть у класі кілька психологічних тестів. Фахівець допоможе прояснити, які сфери знань цікавлять дітей найбільше, а також їхню готовність перейти в п’ятий клас. За результатами тестування батькам нададуть індивідуальні рекомендації на літо.
Батьки четвертокласників, у яких учитель виявив значні прогалини в знаннях, можуть отримати дзвінок від класовода. Він надасть рекомендації, як саме допомогти дітям усе виправити.
Увага! На третій четвер травня припадає День вишиванки. У вас є трохи часу, щоби підготувати вишиванку вашій дитині.
Вас може зацікавити
Хочете, щоб дитина краще навчалася й була успішною в майбутньому? Наукові дослідження доводять: діти, які займаються музикою, мають кращу пам’ять, швидше читають, легше опановують математику й розвивають важливі соціальні навички. Прочитайте статтю
«7 вагомих причин віддати дитину в музичний гурток» і дізнайтеся, як музичні заняття можуть дати вашому школярику значні переваги на все життя.
Ваша дитина постійно не встигає виконувати завдання вчасно? У статті
«Невстигаля: 5 причин, чому школяр може марнувати свій час» ви дізнаєтеся, як визначити справжні причини неефективного тайм-менеджменту у вашого школярика. Розберіться, у чому проблема: у безладі на робочому місці, у нерозумінні часових меж, відсутності наслідків невиконання завдання, страху перед складними завданнями або просто в незнанні, із чого розпочати роботу. Практичні поради й алгоритми допоможуть вашій дитині навчитися цінувати час, а також ефективно організовувати свою діяльність!
Син (донька) скаржиться на нудьгу? У статті
«Три факти про дитячу нудьгу» ви дізнаєтеся, чому хвилини її можуть бути надзвичайно корисними для розвитку дитячої творчості й уяви. Розкрийте для себе несподівані аспекти цього стану — від потужного рушія креативності до прихованого сигналу про емоційні потреби вашої дитини. Дізнайтеся, як правильно реагувати на скарги «Мені нудно!» і коли варто втрутитися, а коли — дозволити дитині самостійно знайти вихід із ситуації.
Поділіться цією сторінкою