Огляд навчального тижня №12: змагання, спорт і нові проєкти
Окрилені школярі вивчатимуть правила чесної конкуренції, дізнаються багато нового про довколишній світ через призму спорту, а також розпочнуть нові проєкти!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Упродовж цієї п’ятиденки четвертокласники працюватимуть над соціокультурним проєктом, присвяченим здоровому способу життя, фізкультурі й спорту в родині. Учитель організує віртуальну подорож, під час якої вони дізнаються багато несподіваного й цікавого про історію м’яча.
На уроках української мови діти розпочнуть роботу над новим навчальним проєктом «Ігри зі словами».
Під час занять зі всесвіту стартує навчальний проєкт «Круїзи океанами світу».
У межах вивчення арттехнологій школярики створять у текстовому редакторі візитівку або листівку; намалюють за допомогою трафарету спортивну емблему; зроблять із вторинних матеріалів моделі спортивного знаряддя, а також ознайомляться з чеською народною музикою.
Учитель може провести з учнями бесіду про те, як керувати своїми емоціями. Поліпшити навички саморегулювання не завадить ні дітям, ані дорослим!
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках математики четвертокласників навчатимуть усно й письмово ділити багатоцифрові числа в межах мільйона на одноцифрові. Вашій дитині як ніколи потрібна уважність! Отож слідкуйте, аби вона йшла до школи, виспавшись і добре поснідавши.
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке:
— футляри кіндер-сюрпризів (7–8 шт.), гумова стрічка, ножиці, ручки — кільця від пляшок з-під води, пляшечки від йогурту, вологий пісок, пластикова ложечка, кольоровий скоч (ізоляційна стрічка);
— картон, ножиці, степлер або клей ПВА, простий олівець, гуаш, плаский широкий пензлик або поролонова мочалка для миття посуду.
Вас може зацікавити
Ми всюди бачимо приклади суперуспішних людей: багатих і знаменитих. Багато хто їм заздрить, багато хто — розчарований власним — не таким успішним — життям. Але вже точно кожні мама й тато хочуть, щоби їхні діти стали успішними (тобто добре влаштувалися). Що ж таке насправді успіх, а також як забезпечити його дитині в майбутньому, розвинувши її здібності ще на етапі початкової школи, читайте в матеріалі
«Виростити дитину успішною».
Часом ми, бажаючи для школярика найкращого, зокрема здобути високий рівень знань і навичок, перебираємо міру. Нашу статтю
«У дитини проблеми з правописом? 7 помилок батьків, які намагаються допомогти їй надолужити пробіли в знаннях граматики» призначено для зразкових татусів і мам, які прагнуть бачити свою дитину у верхніх рядках рейтингу успішності, однак постійно засмучуються тим, що вона не дружить з орфографією чи розділовими знаками.
Діти не завжди скаржаться батькам на те, що зазнають булінгу в школі. Адже все починається з незначних епізодів, які дорослі часто ігнорують як не варті уваги… Аж поки низка дрібних непорозумінь у стосунках з однокласниками не перетвориться на відверте цькування й не призведе до соціальної ізоляції та небажання його жертви ходити до школи. Дуже часто дитина, навіть коли усвідомлює, що її цькують, мовчки терпить. Однак батьки, якщо виявлятимуть достатню пильність, можуть розпізнати тривожні «симптоми» — і вжити заходів, аби зупинити булінг. Про найдоступніші способи вчасно розпізнати цькування вашої дитини з боку однолітків читайте в матеріалі
«Це може бути булінг: 9 тривожних ознак». a>
Поділіться цією сторінкою