Огляд навчального тижня №10: дізнаємося про життя в інших країнах світу
Незабаром ваші діти опанують кілька важливих умінь, які ставатимуть їм у пригоді впродовж усього життя! Що це за вміння? Про все розкажемо в статті.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Четвертокласники розпочнуть роботу над соціокультурним проєктом, завданням якого є продемонструвати їхні уявлення про світ. Діти шукатимуть відповіді на такі запитання: «Де я побував (побувала)?», «Що бачив (бачила)?», «Куди ще хочу поїхати і яку країну відвідати?» Зокрема школярики можуть дібрати й показати фото- і відеоматеріали з власних подорожей, підготувати цікаві повідомлення про побачене й пережите там. А якщо вони не ще не бували за кордоном, то можуть розповісти, як уявляють ту чи ту країну.
Заняття зі всесвіту матимуть очевидну практичну користь. Четвертокласників навчать правил складання бюджету й принципів ощадливості. Їм пояснять, що таке пандемія, війна, екологічне лихо, евакуація тощо. Школярам проведуть також віртуальну екскурсію, під час якої відпрацюють із ними правила поведінки під час подорожі.
На уроках арттехнологій дітей навчать критично ставитися до реклами, блокувати її в інтернеті, а також користуватися онлайн-магазинами. Школярі дізнаються про вікові обмеження перегляду контенту в мережі. Щоби продемонструвати розуміння того, як працює реклама, четвертокласники створять власне рекламне медіаповідомлення або буктрейлер для YouTube. А ще ознайомляться з музикою слов’янських народів, малюватимуть східний орнамент і складатимуть оригамі, а саме паперові квіти — символи країн світу.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках англійської мови діти вивчать назви континентів і деяких країн. Ваше завдання — ненав’язливо перевірити, чи навчилися вони правильно вимовляти й писати ці слова. Із заучуванням правопису й вимови низки географічних назв і в дорослих, і в дітей завжди виникають певні труднощі!
Під час одного із занять з української мови вашій дитині потрібно буде розповісти про її улюблені літературні твори іноземних письменників. Отож варто упевнитися, що вона пам’ятає прізвища авторів книжок, якими захоплюється!
На уроках арттехнологій цього тижня знадобиться таке:
— двобічний кольоровий папір, білий папір, гофрований папір жовтого кольору, лінійка, простий олівець, клей, флористична стрічка або гофрований папір зеленого кольору, ножиці, дерев’яна шпажка;
— воскові олівці, акварельні фарби, плаский пензлик № 10, палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Чи здатні діти шкільного віку зрозуміти, що рекламний образ товару має небагато спільного з реальністю? Якщо ви стурбовані впливом, який реклама чинить на вашу дитину, — публікація
«Навчаємо дітей правильного ставлення до реклами» — для вас. У ній ми пояснимо, як діти 7–11 років сприймають рекламу, а також як навчити дітей протистояти маніпуляціям, закладеним у рекламні оголошення.
У кожному класі, який навчається за освітньою системою «Світ чекає крилатих», щороку під час одного з уроків арттехнологій діти виготовляють іграшку-оригамі. Чому до оригамі така увага? Дізнайтеся зі статті
«Фігурки із паперу: 8 причин, чому вашого школярика навчають складати оригамі».
Поділіться цією сторінкою