Огляд навчального тижня №12: змагання, спорт і нові проєкти
Школярики презентують завершені проєкти, виконують селфі-аудити й діагностувальні роботи. Які саме і з якою метою — читайте в статті.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Другокласників залучать до соціокультурного тижневого проєкту спортивної тематики. Вони готуватимуть конкурси, розучуватимуть нові руханки, вправи й рухливі ігри, складатимуть пам’ятку про правила чесної гри. А ще разом з учителем фізкультури проведуть невеличкі спортивні змагання.
Крім того, класовод запропонує дітям пройти тест «Як ти дбаєш про здоров’я». За його результатами вчитель може провести індивідуальні бесіди з тими дітьми, які цього потребують.
Під час уроків математики діти дізнаються чимало нових понять у галузі геометрії. Радимо погортати посібник-журнал — ви здивуєтеся, як багато нового вони вивчать цього тижня!
На заняттях з арттехнологій школярі вчитимуться декламувати віршові розповідні твори; дізнаються, що таке доля й розмір у музиці; створять малюнок у графічному редакторі, а також іграшку з вторинних матеріалів і чеканку.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках української мови діти презентуватимуть проєкт «Стіннівка «О спорт! Ти — мир!», виконають вихідний селфі-аудит і діагностувальну роботу.
На заняттях зі всесвіту другокласники захищатимуть завершений проєкт із-поміж таких: «Вода у творах мистецтва», «Цікавинки про сніжинки», «Казки, прислів’я і приказки, вірші, пісні, твори мистецтва про корисні копалини», «Корисні копалини рідного краю», «Малюнки вугіллям, крейдою». А ще виконають вихідний тематичний селфі-аудит. Контрольна робота з теми запланована наступного тижня.
На уроках арттехнологій дитині знадобиться таке:
— мотузка (міцні нитки для в’язання), ножиці, цукерки, одноразовий паперовий стаканчик, діркопробивач, наклейки, інші матеріали (на бажання) для декорування іграшки;
— фольга товщиною 20 мкм, картон, паличка або пензлик, серветки (слугуватимуть підкладкою під лист фольги), ножиці, скріпки, кольорова стрічка, кольоровий олівець.
Вас може зацікавити
Психологи й педагоги вже давно встановили, що успіхи в навчанні прямо залежать від того, чи охоче дитина читає книжки. Та як батьки можуть прищепити своїй дитині любов до цього? Найпростіший спосіб — читати їй уголос, навіть якщо вона вже вміє це сама! З матеріалу
«Читайте вголос вашому школяру» ви дізнаєтеся, чому дитині, яка читає, легше формулювати свої думки; що відбувається в її голові, коли ви читаєте для неї вголос; яку ще користь дає цей вид дозвілля дитині й дорослому, який читає їй, а також коли можна (і чи варто!) припиняти цю практику.
Уважні батьки, які віддали дітей навчатися за освітньою системою «Світ чекає крилатих», уже помітили, що в посібниках-зошитах дуже багато головоломок: безладних наборів літер, з яких потрібно відтворювати слова, слів із перемішаними складами, слів і словосполучень, які розшифровують, читаючи справа наліво, навіть цілих текстів із переплутаними словами! Навіщо дітям марнувати час на розшифровку анаграм? Виявляється, зусилля, витрачені на роботу з анаграмами, дають дуже велику користь дитячому мозку! Яку саме, читайте в статті
«Навіщо школяру розгадувати анаграми: що таке анаграми, чому вони часто зустрічаються в посібниках-журналах і яка від них користь вашій дитині».
Дитина сьогодні не хоче до школи? Школярик не завжди здатен чітко пояснити, чому не хочеться йти на уроки. Однак якщо він про це заявляє, то, на його погляд, із цілком поважної причини. Що ж мало статися, аби загалом слухняна й керована дитина відмовилася виконувати свій священний обов’язок? Хороші батьки не повинні ігнорувати таких заяв. Та як діяти, аби, з одного боку, не дати дитині маніпулювати вами, а з другого — не образити її та не залишити без підтримки в скруті? П’ять порад батькам, як правильно реагувати на таку надзвичайну ситуацію, читайте в матеріалі
«Що робити, якщо дитина не хоче йти до школи».
Поділіться цією сторінкою