Огляд навчального тижня №16: на фініші І семестру
Остання п’ятиденка семестру буде дуже складною і водночас святковою! Ми розповімо, які завдання має виконати ваша дитина перед тим, як піти на канікули.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
Першокласники виконають соціокультурний проєкт «З Новим роком». Вони готуватимуть подарунки й карнавальні костюми чи аксесуари, вивчатимуть святкові пісні й танці. У межах проєкту навчаться створювати ялинкові прикраси, а ще пройдуть інструктаж щодо правил безпечної поведінки біля новорічного деревця, під час катання на ковзанах, лижах, поводження з петардами й бенгальськими вогниками.
У межах вивчення предмета «Всесвіт» учитель навчить ваших синів і доньок основ догляду за кімнатними рослинами.
Під час занять з арттехнологій школярики дізнаються про існування холодних і теплих кольорів, про темп музики; створять малюнок рукавички, а також вивчать колядку.
У навчальному плані — екскурсія до парку, теплиці, оранжереї тощо. Тож уточніть дату проведення заходу в класовода, а в день прогулянки вдягніть і взуйте дитину якнайзручніше.
Що варто взяти на олівець батькам
Діти презентуватимуть результати навчальних проєктів. З української мови — «Казки, прислів’я, скоромовки, вірші, оповідання, дитячі пісеньки, загадки про рослини». З математики — «Як записували числа в минулому».
Затим першокласники виконають вихідні тематичні селфі-аудити — з української мови й математики.
Учитель може провести батьківський патронат щодо організації зимового відпочинку дітей.
На уроках арттехнологій знадобиться таке: акварельні фарби, воскові олівці, пензлі, палітра, посудина для води, ножиці.
Вас може зацікавити
Для батьків немає нічого важливішого, ніж виростити дитину щасливою та успішною. А це, зокрема, означає розвинути в неї впевненість у власних силах і сформувати адекватну самооцінку. У нашій статті
«Як підвищити впевненість і самооцінку дитини: 5 ефективних способів»
пояснюємо, що таке адекватна самооцінка й упевненість у собі, як формування цих якостей залежать від ставлення родини до дитини як до особистості, і нарешті подаємо кілька ефективних стратегій плекання згаданих якостей у 6–10-річних хлопчиків і дівчаток.
Кожні мама й тато намагаються прищепити своїм дітям правила безпечної поведінки на вулиці. Дорослішаючи, школярики все краще розумітимуть, що їх можуть викрасти й навіть навіщо, тож старатимуться обережно поводитися. Однак не кожна дитина здатна розпізнати психологічну маніпуляцію з боку незнайомої людини. Чому діти стають жертвами зловмисників і яких правил безпеки має додержувати дитина, коли до неї на вулиці раптом звернувся незнайомець, читайте в публікації
«Навчіть дитину не довіряти незнайомцям»
Рятувальники стверджують: причиною кожної десятої пожежі з усіх є дитячі пустощі із сірниками, опалювальними й електричними приладами. Якщо ви мусите залишити вашого школярика на деякий час самого вдома, необхідно додатково подбати про протипожежну безпеку — і навчити його кількох правил поведінки з вогнем. Що саме забороняти дитині робити без вашого нагляду, а також як діяти молодшому школяру в разі загоряння, читайте в статті
«Ігри з вогнем: як убезпечити дитину й оселю від пожежі».
Поділіться цією сторінкою