Навчальний тиждень № 10: віртуальні подорожі світом і нові навички
Дізнайтеся, навіщо завдання з математики пропонують відгадати столицю країни та які корисні копалини навчаться розпізнавати діти
Кожен урок нового тижня буде так чи інакше порушувати тему подорожей та інших країн. Школярі, які навчаються за програмою “Світ чекає крилатих”, знайомитимуться з іншими країнами світу, вивчатимуть назви їх столиць, віртуально подорожуватимуть визначними місцями.
Мета соціокультурного проєкту, який діти реалізують упродовж цієї п’ятиденки, — не лише втамовувати цікавість про світ навколо, а й виховувати толерантність до культурних відмінностей інших народів. Навіть у завданнях з математики дітям пропонуватимуть відгадати, яка столиця належить якій країні чи де розташована та чи та культурна пам’ятка!
1 клас
Першокласники працюватимуть над соціокультурним проєктом “Навколо земної кулі за тиждень”. Вони розподіляться на кілька груп, кожна з яких збиратиме цікаву інформацію про одну з країн світу. Як завжди, діти презентуватимуть результати проєкту наприкінці тижня.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
Учитель може запропонувати телефонну розмову чи зустріч для батьків, чиї діти виявили схильність до вивчення іноземної мови. Поради щодо створення умов для розвитку здібностей дитини можуть стати в пригоді!
-
На одному з уроків української мови діти розберуться з правилами оформлення книжки (назва, автор, зміст тощо). А ще першокласники дізнаються про відмінності між паперовими й електронними книжками.
-
Для уроку образотворчого мистецтва дітям знадобиться пластилін або солоне тісто. Того дня не завадить покласти в шкільний рюкзачок мокрі серветки й дощечку для роботи з пластичними матеріалами.
2 клас
Другокласники будуть залучені до соціокультурного проєкту, в рамках якого дізнаються багато нового про культуру й традиції різних країн світу. За можливості класовод разом з учителями іноземної мови й інформатики влаштує дітям інтернет-зустріч із закордонними школярами.
Три головні речі, які мають знати батьки:
-
На занятті з української мови цього тижня стартує навчальний проєкт «Стіннівка «О спорт! Ти – мир!»
-
На математиці діти закріплять навички обчислення виразів зі змінними. А ще познайомляться з простими рівняннями.
-
Уроки всесвіту будуть присвячені вивченню властивостей різноманітних корисних копалин і їх розпізнаванню. Кожному школярику запропонують обрати один із низки навчальних проєктів, присвячених корисним копалинам.
3 клас
Учні третього класу впродовж цього тижня виконають соціокультурний проєкт, присвячений культурі, традиціям і мистецтву різних країн світу. У дорослому житті вони матимуть змогу подорожувати світом (багато з нинішніх третьокласників уже побували разом з батьками за кордоном), тож вміння розуміти й поважати чужоземні звичаї корисно прищеплювати вже зараз.
Три головні речі, які мають знати батьки:
-
На занятті з інформатики третьокласники створять колаж або інтерактивний плакат про історію виникнення комп’ютерів. Обов’язково попросіть дитину показати результат роботи й пояснити, як вона її виконала.
-
На одному з уроків усесвіту дітям запропонують обрати один із цілої низки нових навчальних проєктів. Діти шукатимуть нову й цікаву інформацію про властивості деяких корисних копалин, що видобуваються в Україні.
-
На заняття з хендмейду готуйте ножиці, клей чи двосторонній скотч і гофрований папір різних кольорів. Діти вчитимуться техніки мозаїчного торцювання. Що це таке — дізнайтеся з коротенького відео внизу сторінки.
4 клас
Новий тижневий проєкт у четвертому класі присвячений іншим країнам світу, їхнім найвизначнішим пам’яткам, традиціям і культурі. Учні поділяться враженнями про свої подорожі та мріями про те, яку країну вони хотіли б відвідати й чому. У рамках проєкту вчителі можуть організувати інтернет-конференцію із закордонними ровесниками, а ще обов’язково проведуть невеличкий майстер-клас із гарних манер, зокрема з мовного етикету.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
На уроках усесвіту діти навчаться основ планування бюджету. Також запланована віртуальна екскурсія.
-
На інформатиці дітей навчать, як правильно ставитися до реклами в інтернеті, як її блокувати. Четвертокласники навчаться шукати й замовляти товари в інтернет-магазинах, а також дізнаються, що таке вікові обмеження та як вони захищають дітей в мережі.
-
На урок образотворчого мистецтва готуйте воскові олівці й акварельні фарби. А от за тиждень дитині знадобляться різноманітні ґудзики та дріт для створення дерева щастя.
Бонус для батьків: поради та підказки
Поділіться цією сторінкою
08.11.2021