Розважте дитину віртуальною прогулянкою
Через локдаун не можете зводити дитину до музею під відкритим небом чи зоопарку? Варіанти помилуватися архітектурою чи природою все ж є
Завдяки Інтернету ви маєте змогу вирушити у коротенький віртуальний тур цікавими місцинами України, зазирнути в оранжерею зарубіжного ботанічного саду і навіть... підглянути, що просто зараз роблять слони в Південній Африці!
Пропонуємо добірку ресурсів, які допоможуть і розважитися, і дізнатися дещо нове про світ навколо нас. Вмикайте ноутбук чи планшет і влаштуйте разом з дитиною подорож на дивані.
Українські музеї під відкритим небом
https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/
Одразу сім музеїв під відкритим небом України пропонуть пройтися своїми територіями, просто увімкнувши ноутбук. Обирайте музей:
- “Мамаєва слобода” в Києві;
- Музей народної архітектури та побуту в Ужгороді (Закарпатська область);
- “Шевченківський гай” у Львові;
- Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогове) під Києвом;
- Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини в Переяславі-Хмельницькому (Київська область);
- Резиденція Богдана Хмельницького в Чигирині (Черкаська область);
- Запорізька Січ (Запорізька область).
Клацайте по кнопці “Віртуальна подорож” і керуйте своїм пересуванням по території музею стрілками та за допомогою карти, де позначені всі можливі точки огляду пам’яток.
На кожній зупинці ви почуєте також короткий опис пам’ятки. Звісно, голос за кадром не замінить живого екскурсовода, але дасть вам змогу побачити цей музей і навіть “прогулятися” ним.
Віртуальні тури Україною Discover
https://discover.ua/virtual-tours
Представлені туристичні принади з усіх куточків України. Кожна пропонує одну чи кілька 3D панорам. Цими панорамами можна пересуватися, а зображення можна збільшувати чи зменшувати.
Ви з дітьми зможете роздивитися в усіх подробицях пам’ятку архітектури чи природне диво. А ще - спланувати реальну подорож, на безкоронавірусне майбутнє.
Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка
https://museum-portal.com/ua/museum/natsionalniy-botanichniy-sad-im-m-m-gryshka
Цей ботсад у Києві посідає одне з чільних місць у світі за багатством колекції живих рослин. Наукова установа займається різноманітними дослідженнями, селекцією, використовує передові біотехнології, аби зберігати рідкісні види рослин і виводити нові сорти.
Потрапити на реальну екскурсію туди було складно і до карантину: записуватися слід заздалегідь. А от у віртуальний тур можна відправлятися коли захочеш. Додамо, що онлайн-екскурсія кількома оранжереями Ботсаду імені Гришка - це лише один з численних турів українськими та зарубіжними пам’ятками
на Музейному Порталі.
Ботанічні сади світу
Якщо дружите з англійською, ви можете завітати з дітьми до ботанічного саду в Кембриджі (Велика Британія)
https://youtu.be/yYs2K3t5mEM або в Сінгапурі.
https://youtu.be/7b6hXpKLFPY
Високоякісні відеоекскурсії краще дивитися на великому екрані. Але й на ноутбуку вони вражають. Знайомство з рослинами й тваринами, що населяють ці сади, не тільки пізнавальне, а й принесе чимале естетичне задоволення. Ви зможете побачити, як кімнатні рослини з вашого підвіконня виглядають у природі!
Зоопарки та національні парки онлайн
https://youtu.be/OObOQ2GElhA
Ви можете в будь-який час помилуватися на життя панд у долині Волонг, що в Китаї. Науковий центр, що займається розведенням панд, впродовж дня за місцевим часом транслює життя панд наживо, а вночі, коли ті сплять, глядачам пропонують нарізку цікавих моментів з життя звіринця.
https://youtu.be/JJqXeRFsLjE
Зоопарк в Канзас-сіті (США) поставив вебкамеру у вольєрі з пінгвінами. Якщо спостерігати за цими птахами достатньо довго, ви дізнаєтеся багато цікавого про їхнє життя й поведінку, яка буває дещо кумедною.
https://youtu.be/48MFrf5ADp8
Слоновий парк Тембе в ПАР веде живу трансляцію в Інтернет зі звуком, а зображення можна виводити навіть на екран телевізора, таке воно чітке! Спостерігати за слонами на водопої можна годинами!
Читайте також:
08.04.2021