Огляд навчального тижня №21: у фокусі — проєктна діяльність
Розповідаємо уважним батькам про те, що робитимуть першокласники, які навчаються за освітньою системою «Світ чекає крилатих».
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
У першому класі стартує проєкт «Лютий святковий». Діти добиратимуть і вивчатимуть вірші, пісні, прислів’я про цей зимовий місяць. Виготовлятимуть подарунки для друзів, які святкують іменини або день народження. А ще дізнаються багато нового про свята, які відзначають в Україні й у світі впродовж лютого.
Під час занять із математики діти ознайомлюватимуться з основами лічби в межах ста. Щоб краще й глибше засвоїти необхідні стартові знання, вони розпочнуть навчальний проєкт «Ярмарок чисел у межах 100».
Учитель проведе з дітьми бесіди про доброту, людські чесноти, вади, наслідки будь-яких учинків і про успіх.
На уроках арттехнологій діти опанують мистецтво зав’язування бантів (дитячі пальчики ще досить незграбні, а кожна здобута ними практична навичка розвиває не лише спритність рук, а й — через моторику — мозок). Дізнаються, як музикою і танцем можна розповідати історії. А ще спробують себе в ролі диктора й конферансьє.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках української мови школярики презентуватимуть результати проєкту «Казки, прислів’я, скоромовки, вірші, оповідання, дитячі пісеньки, загадки про тварин». А ще виконають вихідний тематичний селфі-аудит.
Учитель запросить батьків на майстер-клас «Виховуємо справжнього чоловіка».
На уроках арттехнологій знадобиться таке: пакувальний папір, стрічки, коробки, ножиці.
Вас може зацікавити
Якщо ваша дитина хоча б іноді бере в руки мамин або татів телефон чи планшет, вона отримує доступ до контенту, який їй зарано бачити. Чимало реклами й новин можуть просто налякати малюка або дати йому ідеї, від яких вам потрібно його захищати хоча б упродовж кількох найближчих років. Як убезпечити дитину від непотребу, яким переповнений інтернет? Доступні й, головне, безкоштовні технічні рішення пропонуємо в статті
«Навіщо першокласнику створювати обліковий запис в інтернеті».
Багато батьків вважають комікси не гідним уваги видом літератури — розвагою для лінивих. Однак мальописи здобувають усе більшу популярність, і не лише тому, що простіші для сприймання за традиційні книжки. Вони дають кілька важливих переваг хлопчикам і дівчаткам, які навчилися читати не так давно. Які ж переваги школярикам дає читання історій у малюнках? Дізнайтеся про це з матеріалу
«Чому вашій дитині варто читати комікси».
Діти не народжуються добрими. І не виростають такими самі. Доброта — це дії, продиктовані співчуттям, розумінням чужих емоцій, повагою, справедливістю, чемністю, тактовністю, прагненням допомогти, зменшити чуже страждання або запобігти йому. В основі всіх цих якостей — уміння розуміти й зважати на почуття і потреби інших людей (емоційний інтелект), що розвивається у кожної дитини у власному темпі й залежно від різних чинників. Головний із них — виховання! Чому багатьом батькам доводиться спеціально навчати своїх дітей доброти, а також як розвинути в сина (доньки) емоційний інтелект, читайте в публікації
«8 способів навчити дитину виявляти доброту»
Поділіться цією сторінкою