Відгуки

Мама крилатика Яночки

Моя дочка Яночка перейшла в 5 клас і продовжує навчатися за цим проектом.
Я як мама шукала для дитини сучасний підхід та програму для навчання. Проект дуже цікавий, але вимагає від батьків, хочаб невеликого залучення. Головне допомагати на початку дитині у виконанні завдань, проектів, а далі діти вже більш самостійно виконують все що задали. Проект розвиває дитину у всіх сферах життя. І кожна дитина вже можливо може обирати для себе якусь професію знаючи про її існування. Я не шкодую про вибір цієї програми і ніколи не шкодувала, адже моя дитина справляється із усіма завданнями та результат мене радує щодня коли я бачу ріст в навчанні та рівень її знань на сьогоднішній день.
Тому хто хоче йти в ногу з часом, в кого дуже сучасні кмітливі діти тим дуже рекомендую саме цю програму для навчання ваших діток.

Валя Тарасова

Цей рік приніс моїм крилатикам Броварської ЗОШ I –III ступенів №3, які навчаються за системою Анжеліки Цимбалару, величезну кількість перемог. Це стало можливим завдяки продуманій методиці, якісному змісту посібників – журналів, всім учителям, батькам, які працювали разом зі мною, а також наполегливій праці, неймовірним старанням та любові до навчання моїх маленьких крилатиків.Незважаючи на особливості організації навчального процесу, зумовлені карантинними обмеженнями та дистанційним навчанням, 11 учнів мого 2-А класу, з метою перевірки набутих знань,взяли участь у «Всеукраїнській олімпіаді Весна – 2020» і отримали 25 призових місць та 3 сертифікати з різних навчальних предметів:

  • з математики – 9 учнів (1 місце - 6 учн., 2 місце – 3 учн.);
  • з української мови – 9 учнів ( 1 місце – 5 учн., 2 місце – 3 учн., 1 сертифікат);
  • з англійської мови – 4 учня ( 1 місце - 1 уч., 2 місце – 1 уч., 2 сертифікати);
  • я досліджую світ – 3 учня ( 1 місце – 2 учн., 3 місце – 1уч.);
  • з інформатики – 2 учня (2 місце – 1 уч., 3 місце – 1 уч.);
  • з основ здоров'я - 1 учень – 1 місце.

Дуже вдячна авторам програми та посібників – журналів! Вітаю переможців і призерів та їх батьків!

Пишаюся досягненнями своїх учнів.

Ольга Британова

Учень 2 класу переміг третьокласників у конкурсі - інтегрована програма Анжеліки Цимбалару діє! Я щаслива працювати за чудовим проєктом, який сприяє розвиткові здібностей кожного учня. Суцільна інтеграція, яскраві сучасні ілюстрації у посібнику-журналі, різноманітні цікаві вправи та завдання. А також в ньому закладений потужний елемент розвиваючого та випереджального навчання. І це не просто слова. Підтвердженням цього стала перемога мого учня - другокласника ( ПШ #46 м. Полтави) Зорянського Олександра у міському турі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Серед кращих учнів 3 класів міста Саша посів 2 місце! Я у захваті від успіхів моїх учнів, які стали можливими завдяки нашому проєкту! Як на мене, початкова школа нічого кращого до цього не мала. Рекомендую!

Любов Коломенська

Вже 3-й рік учні КЗ «Олешківська гімназія»працюють за унікальною системою навчання молодших школярів , яку розробила й активно впроваджує доктор педагогічних наук,завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки МАПН України та просто дуже хороша людина - Анжеліка Дмитрівна Цимбалару. Анжеліка Дмитрівна стояла у витоків реформування початкової освіти . Її система невід’ємно пов’язана з концепцією Нової української школи. Учні,учителі,батьки захоплено навчаються,а правдивіше сказати-живемо великою класною родиною «Лелеченят» Система роботи допомагає всебічно розвивати дітей .Урок - це насичена пошукова діяльність , яка має на меті надати цілісну картину світу через розвиток основних компетентностей засобами оригінальних журналів - посібників.Позакласна діяльність спрямована на виховання високоморальних людських якостей громадянина,патріота. За три роки роботи учні показують високі результати навчання.Найвищою оцінкою їхньої діяльності є вміння навчаючись самому-навчати інших.

Ольга Британова

Другий рік втілюю в життя цю систему. Результати вражають. Сміливо можу сказати, що нічого кращого в початковій школі ще не було. Методично, цікаво, високо професійно, дієво.

Лариса Назаренко

Я хочу порадити колегам приєднуватися до нашої родини "крилатих". Найцінніше, на мою думку, це те, що діти з радістю приходять до школи, не бояться робити помилки, очі горять від особистих успіхів та радіють за своїх товаришів. Працювати за системою Анжеліки Дмитрівни дуже цікаво. Не може бути поганою система у такої розумної, доброї, уважної та чуйної людини.

Таня Загорулько

Вже третій рік поспіль в Богодухівському ліцеї #3 вчителі навчають учнів за освітньою програмою Анжеліки Дмитрівни Цимбалару. Жодної хвилини не було ані сумнівів, ані вагань щодо обраного шляху. Результати учнів окрилюють і вчителів, і батьків. Саме система, яку розробила А. Цимбалару дає міцне підґрунтя учням в майбутньому бути успішними, креативними, конкурентно-спроможними. Від імені наших педагогів велика подяка Вам , та Вашій команді! Успіхів у втіленні ваших ідей та проектів! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Наталя Жидик

Доброго дня! Паралель других класів Сумської ЗОШ 23 з великим задоволенням другий рік поспіль працює за освітньою системою Анжеліки Цимбалару. Програмне забезпечення вчителів дає змогу якісно та цікаво організувати освітній процес! Діти із захопленням виконують завдання в журналах, які завжди чекають з нетерпінням. Висловлюємо слова вдячності за Вашу клопітку працю, низький Вам уклін!

Євгенія Шастина

Разом зі своїм 3-А працюю за освітньою системою Анжеліки Цимбалару. Вважаю програму дуже доречною і розумно розробленою. Вона сучасна і цікава, спрямована на розвиток критичного мислення, розвиває логічне мислення дітей, вчить аналізувати, бути спостережливими. Я щаслива від того, що у дітей не згасає мотивація до навчання. Цікаві пізнавальні завдання активізують роботу дитини, створюють ситуацію успіху. Мої школярики у захваті від навчальних посібників-журналів, в яких багато практичних завдань. Іноді і на перерву не хочуть виходити. Діти вільно висловлюють свою думку, готові її відстоювати та аргументувати. Навчання за освітньою системою Анжеліки Цимбалару несе масу позитиву і дітям, і мені - вчителю.

Лілія Смола

Освітня система Анжеліки Цимбалару дозволяє формувати в учнів різноманітні компетентності для соціалізації їх у майбутньому та адаптації в старшій школі. Для мене як для вчителя - це забезпечення цікавим матеріалом на кожен урок (пізнавальні та інформативні тексти з видами роботи, що не мають аналогів і викликають захоплення; система селфі-аудиту, коли діти бачать, яку кількість знань вони мали до вивчення теми і результат після її засвоєння; ілюстративні моделі, діаграми та таблиці до задач; аудіо та відео для слухання й перегляду з англійської мови; практичні завдання з усіх предметів, проєкти зі всесвіту, дослідницька робота). Усе це лише маленька частинка, що можна сказати про освітню систему Анжеліки Цимбалару. А взагалі, підсумовуючи, можу сказати, що саме така система необхідна для навчання наших дітей, саме вона викликає захоплення у мене і моїх школяриків. Ця система викликає непереборне бажання у моїх учнів виконувати завдання за завданням. Це крок вперед, у краще майбутнє!

Вікторія Грищенко

Ми працюємо за освітньою системою Анжеліки Цимбалару не перший рік. Вчителі, діти, батьки отримують масу задоволення від цікавого навчання. На уроках, що проводяться за освітньою системою Анжеліки Цимбалару, перевага надається парній, груповій роботі. Діти вчать один одного, обмінюються інформацією, проводять досліди. Завдяки чітко спланованому матеріалу вчаться критично мислити , розв’язувати логічні завдання, розгадувати кросворди, ребуси. Під час щоденної толоки вчитель розмовляє з дітьми ( про новини, радощі та неприємності, розпитує, хто про що думав дорогою до школи тощо), налаштовує учнів на лагідний і доброзичливий тон. Велика увага приділяється народним іграм, вправам для очей, язичка, фізхвилинкам, нейрогімнастиці. Діти із захопленням навчаються, оскільки кожен новий журнал, що змінюється щотижня, містить цікаві завдання практичного спрямування, виконуючи які, діти самі виступають у ролі вчителя, навчаючи казкових персонажів. Дякуємо автору за його титанічну працю!!! Освітня система Анжеліки Дмитрівни Цимбалару створена саме для сучасних дітей!!!

Жання Зязя

Мені подобається, що освітня система Анжеліки Дмитрівни приносить не тільки ґрунтовні знання, а й задоволення і мотивацію до навчання.

Оксана Сухань

Працюю 3 роки! у захваті! нічого подібного, нічого кращого не бачила за свою 30-тирічну працю в початковій школі! РЕАЛЬНА інтеграція, РЕАЛЬНІ копметентності, РЕАЛЬНИЙ розвиток усебічний, ДІЙСНО сучасно, НАДЗВИЧАЙНО цікаво дітям і вчителю

Вікторія Коноваленко

Мені подобається Освітня система Анжеліки Цимбалару тим, що зорієнтована на кожного учня, відбувається постійна міжпредметна інтеграція. Кожен тиждень тематичний і тематика тижня прослідковується на кожному уроці.

Юлія Кричевська

Це система, яка відповідає потребам сучасної дитини та очікуванням вчителя!

Лариса Киризюк

Система допомагає дітям пізнавати світ як єдине ціле на високому науковому рівні.

Олена Плужник

Щиро вдячна вам за чудовий освітній проект — найкращий в Україні!

Людмила Ложка

Крила... Яке крилате слово! З дітками завжди крилатий. А тут іще й оцей магічний проєкт А.Цимбалару. Щоразу, готуючись до уроку, хочеться подзвонити і подякувати.

Ганна Тімакова

Дякую за чудовий проект. Подобається дітям і батькам. Успіхів й удачі.

Оксана Сухань

Присвячено Анжеліці Цимбалару (авторці інноваційної освітньої системи навчання)

Надихнула Ліна Костенко «Людина нібито й не літає… А крила має… А крила має» Коли ці рядки ми читали раніше, то думали: «Ми злетіти не зможемо вище, ніж та висота, на яку підстрибнули… чи з дерева вниз у дитинстві гайнули.» Спасибі Вам, пані по імені Ліна. А також і інша, що звуть Анжеліка. Одна нам сказала: «Та крила є в кожного!» А друга промовила: «Ми допоможемо навчатися так, мовби в небі літаєте! Що ви – не птахи, мовби геть і не знаєте!» До учнів своїх я сьогодні звертаюся – злетіти ви зможете, якщо забажаєте… як вдягнете крила, що ТУТ вам поклали: в журналі, де пишете, в книжках, що читали. Ті крила – із дружби, що в класі з’явилася, з добра, із натхнення і трудолюбивості, з любові до знань і до творчого злету, із тих запитань, що мені задаєте! Ті крила ВІЗЬМІТЬ, розпряміть і.. злітайте! Проблеми? Розв’яжете! Помилки? Виправляйте! Батьки й вчителі завжди поряд хай будуть! Що вони теж КРИЛАТІ – хай повік не забудуть!